ویژگی های نرم افزار آسمان

تلگرام

با نرم افزار آسمان ، تلگرام خود را مدیریت کنید

تلگرام یک برنامه پیام‌رسان است که تمرکزش را روی سرعت انتقال پیام و امنیت گذاشته است. این برنامه بسیار ساده و استفاده از آن رایگان است. با تلگرام شما می‌توانید عکس، ویدئو، متن و هر نوع فایلی را ارسال کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا گروه‌هایی با ظرفیت حداکثر ۲۰۰ نفر ایجاد کنید. شما می‌توانید شماره تلفن خود را بنویسید یا افراد را با نام کاربری جست‌وجو کنید. به عبارت دیگر تلگرام ترکیبی از پیام‌ کوتاه و ایمیل است.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آسمان ، این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید از طریق نرم افزار آسمان تلگرام خود را مدیریت کنید و برای مشتریان خود پیام های مختلف ارسال نمایید. قابل توجه است که ارسال متن ، تصویر و فایل در این برنامه وجود دارد.


ارسال پیامک انبوه به مشتریان از یک گروه و یا چند گروه

سامانه پیامک

سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون شک بهترین و سریعترین نوع ارسال در بین ابزارهای مشابه می باشد. مشتریان این نوع سامانه در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشند ، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی وارد فضای مجازی شده و با ابزار هایی که در اختیارشان قرار می گیرد اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند. فقط با یک کلیک در کم ترین زمان ممکن،پیامک ارسال کنید که یکی از کم هزینه ترین ابزار اطلاع رسانی و بازاریابی محسوب میشود.

- ارسال تکی

- ارسال به یک گروه

- ارسال به چندین گروه

- ارسال به چندین نفر از یک گروه

- ارسال ترکیبی

- ارسال متناظر

- ارسال دفترتلفن

از دیگر امکانات ارسال پیامک تعریف متن پیش نویس می باشد . در این بخش شما می توانید یک متن را با پارامترهای مخشص تعریف نمایید موقع ارسال پارامترها نسبت به خواسته کاربر جایگزین می گردد. امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی ، کاری و دستوری به دفترچه تلفن و یا گروه های شکل داده شده خود از دو طریق پنل های اینترنتی و یا جی اس ام مودم ها یکی از امکانات ارزنده آسمان میباشد


با نرم افزار آسمان ، صدای خود را به مخاطبین تان برسانید

آوای صوتی

سرویس آوای صوتی ، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید از طریق نرم افزار آسمان برای مخاطبین خود پیام صوتی بر روی تلفن ثابت و همراه ارسال نمایید

در این سرویس با ایجاد یک کمپین و ارسال مخاطبین خود به آن کمپین در تاریخ و ساعت مشخصی با فایل صوتی از قبل ضبط شده خود را برای مخاطبین خود ارسال نمایید این سرویس نسبت به زمان فایل صوتی محاسبه قیمت انجام میدهد که در نوع خود باصرفه می باشد . در سیستم دقیقه ای مدت پالس 60 ثانیه می باشد و تعرفه ی شما بین 1 ثانیه تا 60 ثانیه مبلغ معینی (به طور مثال 600 ریال )محاسبه می شود. در سیستم ثانیه ای مدت پالس 1 ثانیه می باشد و تعرفه ی شما به صورت تعداد ثانیه ضربدر تعرفه ی هر ثانیه محاسبه می شود.


بانک اطلاعات مشتریان ، مشخصات کامل مشتریان با جستجو و گزارشات متنوع

دفترتلفن

شاید شما نیاز داشته باشید که به سرعت بتوانید اطلاعات فردی هر شخص را بسرعت پیدا کنید. گاهی ممکن است فراموش کرده باشید که نام کامل شخص مورد نظر چیست ، یا فقط نام فروشگاه وی را میدانید ، یا آدرس ، ویا حتی قسمتی از شماره تلفن وی را ، در اینصورت پیدا کردن فرد مورد نظر کار بسیار دشواری میباشد . شما میتوانید به راحتی و با سرعت زیاد تنها با تایپ هر آنچه که از وی میدانید ، شماره تلفن شخص مورد نظر خود را پیدا کنید . مهمتر اینکه شما میتوانید اطلاعات دفترچه تلفن محل کار خود را بر روی گوشی همراهتان داشته باشید ، بدون آنکه با دفترچه تلفن گوشی شما تداخلی پیدا کند .

مهمتر اینکه شما میتوانید اطلاعات دفترچه تلفن محل کار خود را بر روی گوشی همراهتان داشته باشید ، بدون آنکه با دفترچه تلفن گوشی شما تداخلی پیدا کند


قابلیت ارسال یادداشت بر روی صفحه مویایل و کامپیوتر

یادداشت

ایا تا کنون برای شما اتفاق افتاده است که در یک روز تعطیل به ذهنتان کاری خطور کند و شما فردای آنروز آنرا فراموش کرده باشید ؟ و یا کاری برای یکی از همکارانتان به ذهنتان رسیده باشد که میبایست فردای آنروز انجام دهد ولی فراموش کرده باشید ؟ شما میتوانید به راحتی کارهای شخصی و یا همکارانتان را بصورت تیکت برایشان ارسال نمائید تا شخص مورد نظر با روشن کردن سیستم کامپیوتر خود بصورت یک برگه یادداشت ، درخواست شما را بر روی مانیتور خود مشاهده نماید . مهمتر اینکه این یادداشت گذاری شما میتواند از روی گوشی به روی گوشی شخص مورد نظر هم صورت بگیرد . همچنین شما میتوانید برای یک تاریخ خاص یادداشت را فعال نمائید . و باز از همه مهمتر شما میتوانید یادداشت گذاشته شده را به دیگری ارجاع دهید ، که در این حالت گیرنده یادداشت تمامی یادداشت های قبلی که ارجاع داده شده اند نیز برایش قابل مشاهده خواهند بود و در آخر با زدن دکمه ی ، انجام آنرا اعلام نمائید . بدینصورت مدیریت محموعه میتواند سرعت انجام کار را در یک گزارش مشاهده نماید .


امکان جستجوی های سریع و ترکیبی

ارتباط سریع با مشتری

شاید شما نیاز داشته باشید که به سرعت بتوانید اطلاعات فردی هر شخص را بسرعت پیدا کنید. گاهی ممکن است فراموش کرده باشید که نام کامل شخص مورد نظر چیست ، یا فقط نام فروشگاه وی را میدانید ، یا آدرس ، ویا حتی قسمتی از شماره تلفن وی را ، در اینصورت پیدا کردن فرد مورد نظر کار بسیار دشواری میباشد . شما میتوانید به راحتی و با سرعت زیاد تنها با تایپ هر آنچه که از وی میدانید ، شماره تلفن شخص مورد نظر خود را پیدا کنید . مهمتر اینکه شما میتوانید اطلاعات دفترچه تلفن محل کار خود را بر روی گوشی همراهتان داشته باشید ، بدون آنکه با دفترچه تلفن گوشی شما تداخلی پیدا کند .


نرم افزار مدیریت آسمان ، امکان ثبت ورود و خروج پرسنل

حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب با رویکردی جدید ، متفاوت با دستگاه های حضور و غیاب حال حاضر در کشور طراحی و پیاده سازی شده است . محاسبه دقيق کارکرد پرسنل از هدف های استفاده از نرم افزارهای حضور و غياب می باشد. نرم افزار حضور و غیاب طاها تحت سیستم عامل اندروید پیاده سازی و اجرا شده است هدف از راه اندازی این پروژه کیفیت بالا در سرعت عمل ثبت ورود و خروج و هزینه کمتر جهت خرید قطعات سخت افزاری اینگونه پروژه ها می باشد . لازم به ذکر است که در این پروژه که در دو فاز مستقل پیاده سازی شده است .

در این بخش با تلفن همراه با ورود به مجموعه پرسنل شما می تواند ورود ، خروج خود را ثبت نماید این بخش با نرم افزار حضور و غیاب طاها ارتباط برقرار کرده و شما میتوانید ورود و خروج پرسنل خود را ثبت نمایید


نرم افزار آسمان ، مکاتبات شما را مکانیزه می کند

اندیکاتور

در این بخش شما می توانید نامه های رسیده ، فرستاده شده را ثبت سیستم کنید . در بخش اندیکاتور دریافت کننده یکی از پرسنلی هست که درسیستم آسمان تعریف شده است و فرستنده که از بانک اطلاعات اشخاص ( دفتر تلفن ) انتخاب می شود

امکاناتی که در این بخش وجود دارد عبارتند از :

- امکان ثبت نامه رسیده ، فرستاده

- امکان ثبت نامه از طریق اسکنر

- جستجو سریع و آسمان

- تعریف سال اندیکاتور


امکان انتقال دفتر تلفن به اکسل با تنظیمات

انتقال به اکسل

در نرم افزار آسمان شما می توانید با فیلتر کردن موارد جستجو آن را به فایل اکسل انتقال دهید . در این بخش با انتخاب نوع تلفن و عنوان پیش نویس ارسال و گروه خروجی اکسل تهیه نمایید کاربرد آن در ارسال پیامک انبوه از طریق پانل وب سایت این امکان را به شما می دهد که لیست درست شده با اکسل را در این بخش برای مشترکین خاص خود ارسال نمایید.